Firma

Dane do Faktur / Invoice data / Rechnungsdaten

W celu wystawienia FV prosimy o skorzystanie z danych znajdujących się poniżej / For invoicing, please use the details below / Für die Rechnungsstellung verwenden Sie bitte die nachstehenden Angaben /

None

Mercedes Łódź – Stern Expert

Stern Expert został założony w 1993 roku i od samego początku swojej działalności, głównie koncentruje się na serwisie pojazdów marki Mercedes-Benz. Dzięki pasji do motoryzacji oraz systematycznemu podnoszeniu swoich kwalifikacji – specjaliści warsztatu Stern Expert nie boją się wyzwań związanych z obsługą zarówno wiekowych, jak i nowych modeli.

WIS

Dostęp do EPC / WIS

WIS to nic innego jak system informacji warsztatowej, dzięki któremu nasz warsztat samochodowy w Łodzi, posiada informacje z pierwszej ręki, dotyczące napraw oraz konserwacji konkretnych pojazdów marki Mercedes.

DSB

Dostęp do Daimler DSB

W związku z tym, że warsztat Stern Expert spełnił wymagania systemowe oraz posiada profesjonalny sprzęt do przeprowadzania napraw pojazdów marki Mercedes-Benz – otrzymaliśmy oficjalny dostęp do systemu DSB. System ten przewiduje ogromne korzyści zarówno dla samego warsztatu jak i dla naszych klientów.

None

Dostęp do systemu WebParts

Nasz warsztat samochodowy w Łodzi specjalizuje się w naprawach pojazdów marek Mercedes-Benz. Jesteśmy oficjalnym i certyfikowanym dystrybutorem oryginalnych części marki Mercedes i mamy stały dostęp do bazy WebParts.

Góra