Ekran z systemu WIS
autor zdjęcia: Daimler

Dostęp do EPC / WIS

WIS to nic innego jak system informacji warsztatowej, dzięki któremu nasz warsztat samochodowy w Łodzi, posiada informacje z pierwszej ręki, dotyczące napraw oraz konserwacji konkretnych pojazdów marki Mercedes.

Posiadamy dostęp do oficjalnych procedur napraw Mercedesa

Dostęp do tego systemu WIS/EPC posiadają wyłącznie certyfikowani partnerzy producenta. Dzięki niemu nasz warsztat jest w stanie idealnie dopasować części do każdego modelu Mercedesa od wykonać zgodną zasadami sztuki diagnostykę i naprawę pojazdu.

WIS, czyli oficjalny system informacji od Mercedesa

WIS to nic innego jak system informacji warsztatowej, dzięki któremu nasz warsztat samochodowy w Łodzi, posiada informacje z pierwszej ręki, dotyczące napraw oraz konserwacji konkretnych pojazdów marki Mercedes. Dodatkowo system WIS pozwala na dostęp do aktualnych informacji dotyczących optymalnych usług naprawczych, które są zgodne z oficjalną specyfikacja producenta. Nasz serwis samochodowy jest oficjalnym partnerem Mercedes-Benz, dlatego możemy generować oryginalne arkusze przeglądowe dla danego pojazdu, a nasi klienci wykonując od nas przeglądy nie tracą gwarancji producenta.

EPC, czyli oficjalny katalog z oryginalnymi częściami do Mercedesa

EPC to w pełni zintegrowany z systemem WebParts katalog oryginalnych części do pojazdów marki Mercedes-Benz. Pozwala on nie tylko na szybki dostęp do katalogu, ale również eliminuje ewentualne problemy techniczne, które mogą wystąpić podczas korzystania z WebParts. Aby wyszukać interesującą nas część – niezbędną do wykonania naprawy serwisowej – jest nam potrzebny numer VIN pojazdu. Dzięki temu, nasi klienci mogą liczyć na szybki dostęp do oryginalnych części, idealnie dopasowanych do serwisowanego modelu Mercedesa.

Warsztat Stern Expert, posiada dostęp do oficjalnych schematów serwisowych Mercedesa

Dzięki temu, że nas serwis samochodowy w Łodzi otrzymał certyfikat od Mercedesa, który zaświadcza o tym, że spełniamy rygorystyczne warunki oraz posiadamy profesjonalny sprzęt do wykonywania napraw samochodów tej marki – mamy również dostęp do oficjalnych informacji technicznych od producenta. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać sprawną diagnostykę oraz naprawić nawet najbardziej zaawansowane usterki. Warsztat Stern Expert posiada bezpośredni dostęp do schematów serwisowych, usług konserwacyjnych i naprawczych. Posiadamy kompleksowe informacje o jednostkach operacji roboczych, obowiązujących normach, średnich czasach wykonania napraw serwisowych czy jednostkach robocizny. Wszystko to bezpośrednio przekłada się na zadowolenie naszych klientów i brak reklamacji na wykonywane przez nas usługi.

Stosujemy oficjalne procedury zgodne z zasadami Merecdesa

Większa przejrzystość danych i dostęp do zaawansowanego wglądu do przeglądów napraw serwisowych, gwarantuje nam poprawne wykonanie usługi na poziomie autoryzowanego serwisu Mercedesa. Podczas wykonywanych w naszym warsztacie samochodowym w Łodzi napraw, mogą Państwo liczyć na to, że wszystkie czynności są zgodne z oficjalnymi zakresami napraw serwisowych. Nasi klienci mogą liczyć na:

  • Zgodną z oficjalnymi zasadami producenta diagnostykę we wszystkich modelach Mercedes-Benz;
  • Najszybszą i najbardziej niezawodną diagnostykę, dzięki temu, że nasz warsztat posiada oryginalny zestaw diagnostyczny od producenta;
  • Maksymalną wydajność;
  • Prawidłowe i poprawne badanie błędów;
  • Zawsze aktualne informacje zgodne z systemami Mercedes-Benz.

Wykonując przegląd lub naprawdę serwisową w naszym serwisie samochodowym Stern Expert nie tracą Państwo trwającej gwarancji producenta. To wszystko za sprawą profesjonalnego sprzętu, oficjalnego dostępu do bazy danych Merecdesa oraz bieżącemu wprowadzaniu przeprowadzanych przez nas usług i czynności do rejestru producenta.

Góra