Zakres Usług

None

Serwis Mercedes AMG w Łodzi

Stern Expert to Twoje zaufane miejsce do serwisowania samochodów Mercedes AMG w Łodzi. Nasza specjalność to serwisowanie i naprawa pojazdów Mercedes AMG, gdzie klienci mogą liczyć na najwyższą jakość usług oraz profesjonalne podejście do ich potrzeb.

None

Naprawa zawieszeń AIRmatic

Zawieszenie pneumatyczne AIRmatic w Mercedesie dostosowuje podwozie do różnych warunków, które możemy spotkać na drodze, a jednocześnie zapewnia wysoki komfort jazdy. Jeśli ulegnie awarii zapraszamy do nas - usuniemy usterkę i przywrócimy sprawność pojazdu.

None

Regeneracja reflektorów

Podobnie jak inne elementy – reflektory samochodowe z czasem matowieją. Bezpośrednią przyczyną są oczywiście warunki atmosferyczne oraz mikroryski, które powstają na reflektorach podczas codziennej jazdy.

Napęd 4 MATIC Schemat

Serwis napędu 4MATIC

Napęd 4MATIC w Mercedesach to napęd na wszystkie koła, który jest szczególnie przydatny w przypadku ostrej zimny, która niejednokrotnie zaskakuje drogowców. Zadaniem napędu 4MATIC jest zapewnienie nie tylko bezpiecznej, ale również wygodnej jazdy samochodem, bez względu na aktualnie panujące warunki atmosferyczne.

None

Naprawy i serwis skrzyń biegów Mercedes

Naprawy i serwis skrzyń biegów to żadnen problem – niezależnie od tego czy mamy do czynienia ze skrzynią automatyczną czy manualną. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie i z należytą starannością.

None

Inspekcja Mercedesa przed zakupem

Zakup Mercedesa z używanego rynku to zawsze spore wyzwanie, które jest obarczone dużym ryzykiem. Wielu handlarzy, a nawet osób prywatnych sprzedających swoje samochody – ukrywa wady mechaniczne czy blacharskie. Zdarza się nawet przekłamywanie przebiegu pojazdu. Właśnie dlatego tak ważne jest sprawdzenie samochodu przed zakupem.

None

Restauracja zabytkowych Mercedesów

Serwis SternExpert w Łodzi specjalizuje się w diagnostyce, naprawach i renowacji pojazdów marki Mercedes. Uwielbiamy pracować nad starszymi modelami tego producenta.

None

Diagnostyka Star Diagnosis DAS / Xentry Łódź

Przy pomocy skanerów DAS i Xentry możemy skutecznie odczytywać aktualne konfiguracje w każdym systemie Mercedesa i przesyłać strumieniowo dane z czujników w czasie rzeczywistym.

Kolektor wydechowy

Tłumiki i układy wydechowe – profesjonalny serwis

Serwis SternExpert z Łodzi zajmuje się kontrolą, naprawami oraz modyfikacjami układów wydechowych w samochodach Mercedes.

Układ hamulcowy AMG

Serwis układów hamulcowych

Dbanie o sprawność układu hamulcowego jest niezwykle ważne. To on odpowiada za to, że pojazd może się zatrzymać, a tym samym zapewnia bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom ruchu drogowego.

Amortyzatory i spręzyny zawieszenia

Naprawa zawieszenia samochodowego

Zawieszenie w naszym samochodzie pełny bardzo ważną rolę. To ono jest odpowiedzialne za przyczepność kół do powierzchni oraz tłumienie drgań, które występują podczas jazdy samochodem.

None

Naprawa układu kierowniczego

W warsztacie SternExpert w Łodzi kompleksowo diagnozujemy i naprawiamy usterki układu kierowniczego w samochodach.

Nawiewy Klimatyzacji

Serwis klimatyzacji samochodowej Mercedes

Systematyczne serwisowanie klimatyzacji w swoim samochodzie jest niezwykle ważne i nie należy go bagatelizować. Odpowiednio zadbana klimatyzacja samochodowa to nie tylko kwestia naszego komfortu, ale również zdrowia. Serwis klimatyzacji samochodowej powinniśmy wykonać przynajmniej raz w roku.

V8 po remoncie

Remonty kapitalne wszystkich silników Mercedes-Benz

Serwis SternExpert w Łodzi świadczy kompleksowe naprawy i remonty silników samochodów marki Mercedes. Remont silnika w naszym warsztacie samochodowym w Łodzi dotyczy zarówno silników benzynowych jak i silników diesla. Specjalizujemy się w nap rawach silników pojazdów marki Mercedes, jednak kapitalne remonty przeprowadzamy w pojazdach wszystkich marek. Posiadamy dostęp do najnowocześniejszych urządzeń, dzięki czemu wykonujemy usługi na najwyższym poziomie zarówno w samochodach klasycznych, jak i nowych.

Zestaw rozrządu M278

Wymiana rozrządu Mercedes Benz

Bardzo łatwo zauważyć nieprawidłową pracę rozrządu. Podczas jazdy Mercedesem słychać nietypowe odgłosy – stukanie, a nawet piszczenie. W momencie zauważenia objawów niesprawnego rozrządu należy niezwłocznie umówić się na wizytę w serwisie SternExpert w Łodzi, aby nasi doświadczeni mechanicy mogli ustalić przyczynę problemu. Zbagatelizowanie takiej sytuacji może spowodować nawet konieczność wymiany silnika na nowy!

None

Bieżąca obsługa samochodów Mercedes Benz

Należy pamiętać, aby na systematyczne kontrole pojazdu koniecznie umawiać się na wizyty do doświadczonych mechaników samochodowych. Dzięki wsparciu warsztatu SternExpert z Łodzi mają Państwo gwarancje kompleksowo wykonanej usługi, która wykryje wszystkie ewentualne usterki i pozwoli na uniknięcie kosztowych problemów w przyszłości.

Góra