DSB
autor zdjęcia: Daimler

Dostęp do Daimler DSB

W związku z tym, że warsztat Stern Expert spełnił wymagania systemowe oraz posiada profesjonalny sprzęt do przeprowadzania napraw pojazdów marki Mercedes-Benz – otrzymaliśmy oficjalny dostęp do systemu DSB. System ten przewiduje ogromne korzyści zarówno dla samego warsztatu jak i dla naszych klientów.

Elektroniczna książka serwisowa Mercedesa

System DSB, czyli Digital Service Booklet to elektroniczna książka serwisowa, która ma za zadanie wesprzeć partnerów marki Mercedes-Benz. Za jej pośrednictwem serwisy samochodowe mogą dokładnie i rzetelnie udokumentować wszystkie wykonywane przez siebie naprawy czy konserwacje. To ogromne ułatwienie nie tylko dla pozostałych warsztatów samochodowych Mercedes-Benz, ale również dla właścicieli pojazdów, którzy mają dostęp do wszystkich tych informacji za pośrednictwem aplikacji DSB lub B2B Connect.

Dostęp do DSB otrzymują wyłącznie warsztaty samochodowe, które spełniają odpowiednie wymagania systemowe i są zdolne do profesjonalnej naprawy oraz serwisowania pojazdów Mercedes-Benz.

Co zyskuje nasz klient dzięki DSB?

  • Świadectwo serwisowe;
  • Wgląd do wykonanych usług;
  • Przejrzystość danych danego pojazdu;
  • Bezpieczeństwo na wypadek utraty fizycznej książeczki serwisowej;
  • Komfort korzystania z usług za granicą;
  • Większa stabilność wartości używanych pojazdów.

(ii) Uprawnienie do wykonywania przeglądów gwarancyjnych i okresowych

Nasz warsztat posiada uprawnienia do wykonywania oficjalnych przeglądów gwarancyjnych i okresowych samochodów Mercedes-Benz.

Jeśli są Państwo właścicielami nowego samochodu marki Mercedes-Benz i boją się Państwo utraty gwarancji po wykonaniu serwisu lub przeglądu gwarancyjnego / okresowego – spokojnie mogą Państwo skorzystać z usług warsztatu samochodowego Stern Expert w Łodzi. Posiadamy oficjalny dostęp do DSB, czyli elektronicznej książki przeglądów i serwisów marki Mercedes. Dzięki temu wykonując w naszej stacji przegląd okresowy, otrzymają państwo certyfikat potwierdzający wpisanie prac serwisowych do oficjalnego systemu Mercedesa. Wykonanie w naszym serwisie samochodowym w Łodzi przeglądu gwarancyjnego, również nie wiąże się z utratą gwarancji od producenta. Wszystkie naprawy wykonane w firmie Stern Expert w Łodzi gwarantują pełne bezpieczeństwo oraz procedury na tych samych zasadach co u autoryzowanych dealerów Mercedesa.

Historia samochodu w oficjalnym rejestrze Mercedes-Benz

Wykonując serwis lub dowolną naprawę w naszym warsztacie samochodowym w Łodzi mają Państwo gwarancję rejestracji wszystkich czynności w oficjalnym rejestrze Mercedes-Benz. Co to oznacza? Wszystkie usługi wykonane w serwisie Stern Expert w Łodzi zostają wpisane do DSB, czyli elektronicznej książki przeglądów i serwisów Mercedesa. Dzięki temu właściciele nowych samochodów tej marki nie utracą gwarancji, a wszyscy posiadacze aplikacji DSB lub B2B Connect mają dostęp w czasie rzeczywistym do pełnej dokumentacji serwisowej swojego pojazdu.

Wizyta w serwisie za granicą lub utrata fizycznej książki serwisowej nie będzie już problemem. Warsztat samochodowy Stern Expert w Łodzi jest oficjalnym uczestnikiem systemu DSB, zatem nasi klienci otrzymują usługi na tych samych zasadach co w autoryzowanych serwisach Mercedesa.

Góra