None
autor zdjęcia: Daimler WebParts B2B

Dostęp do systemu WebParts

Nasz warsztat samochodowy w Łodzi specjalizuje się w naprawach pojazdów marek Mercedes-Benz. Jesteśmy oficjalnym i certyfikowanym dystrybutorem oryginalnych części marki Mercedes i mamy stały dostęp do bazy WebParts.

Czym jest baza danych WebParts?

Warsztat samochodowy Stern Expert w Łodzi jest oficjalnym dystrybutorem oryginalnych części i akcesoriów do samochodów marki Mercedes-Benz. W związku z tym posiadamy stały dostęp do elektronicznego systemu WebParts, który pozwala na zamawianie części online przez całą dobę.

Dzięki temu nasi klienci zyskują gwarancję oryginalności części Mercedes-Benz, na których pracujemy oraz najwyższą możliwą jakość komponentów. Dostęp do bazy danych WebParts umożliwia nam również zakup części w najatrakcyjniejszych cenach na rynku co pozytywnie odbija się na końcowej cenie wykonanej usługi. Możemy również precyzyjnie dopasować komponenty do wybranego modelu.

Oryginalne części Mercedes-Benz

Oferta naszego warsztatu samochodowego w Łodzi obejmuje wszystkie najważniejsze części do Mercedesa. Dokonując u nas serwisu oraz zamawiając produkty za naszym pośrednictwem, mają Państwo pewność otrzymania oryginalnych części i akcesoriów sprowadzonych od autoryzowanych dealerów Mercedesa. Są one wykonane z najwyższej jakości materiałów oraz posiadają certyfikaty zaświadczające o ich trwałości i bezpieczeństwie. Oryginalne części Mercedes-Benz są przede wszystkim doskonale dopasowane do rozwiązań fabrycznych stosowanych w wiekowych i nowych modelach producenta.

W naszym asortymencie znajdą Państwo wszystkie niezbędne do napraw części oraz komponenty w naprawdę atrakcyjnych cenach.

Jak dopasować części do Mercedesa?

Jeśli mają Państwo problem z dopasowaniem części do swojego samochodu lub nie mają Państwo pewności czy dana część będzie pasowała – warsztat samochodowy Stern Expert zawsze chętnie służy pomocą. Zamówienie części bezpośrednio w naszym serwisie w Łodzi to najlepszy sposób, który pozwala uniknąć kupna niepasujących komponentów.

Dobór części do Mercedesa po numerze VIN

Poprawne dobranie części i akcesoriów do wybranego modelu samochodu wymaga znajomości podstawowych informacji o pojeździe. Wszystkie najważniejsze dane znajdą Państwo w dowodzie rejestracyjnym.

Nasz warsztat jest certyfikowanym dystrybutorem oryginalnych części do Mercedesa. W codziennej pracy korzystamy z bazy danych WebParts, w której zamawiamy części i akcesoria bezpośrednio od autoryzowanych dealerów Mercedesa. W związku z tym do wyszukania idealnie pasujących produktów niezbędny jest nam numer VIN pojazdy. Numer nadwozia VIN to 17-znakowy numer, który zawiera wszystkie niezbędne informacje o pojeździe. Określa m.in. model, rodzaj silnika czy rok produkcji. Dobór części do Mercedesa po numerze VIN jest najbardziej precyzyjny i daje gwarancję, że interesujący nas produkt będzie doskonale dopasowany do Państwa samochodu.

Góra