None
autor zdjęcia: Benga Mavinga on Unsplash

Restauracja zabytkowych Mercedesów

Serwis SternExpert w Łodzi specjalizuje się w diagnostyce, naprawach i renowacji pojazdów marki Mercedes. Uwielbiamy pracować nad starszymi modelami tego producenta.

Serwis SternExpert w Łodzi specjalizuje się w diagnostyce, naprawach i renowacji pojazdów marki Mercedes. Uwielbiamy pracować nad starszymi modelami tego producenta. Do każdego projektu wnosimy swoją wiedzę oraz umiejętności, które zdobyliśmy podczas wieloletniej pracy przy restaurowaniu klasycznych samochodów z rodziny Mercedes-Benz.

Renowacja to powrót do czegoś pierwotnego lub przywrócenie rzeczy do nienagannego stanu. Jednak w naszym warsztacie SternExpert w Łodzi nie poprzestajemy tylko na tym. Dzięki umiejętnościom i doświadczeniu, które posiadamy możemy przywrócić każdego klasycznego Mercedesa do jego fabrycznej specyfikacji, ale również wprowadzić w nim specjalne modyfikacje. W SternExpert spełniamy marzenia naszych Klientów bez ograniczeń.

Renowacja zabytkowych samochodów Łódź

Wszystkie prace renowacyjne w warsztacie samochodowym SternExpert w Łodzi są wykonywane wyłącznie przez wykwalifikowanych mechaników i zespół doświadczonych specjalistów. Nasz serwis jest wyposażony w najnowocześniejsze narzędzia, które pozwalają na renowację, naprawę i serwisowanie klasycznych modeli Mercedes-Benz. Każdy pojazd dopieszczamy i traktujemy bardzo indywidualnie. Do napraw i serwisu używamy wyłącznie oryginalnych części, a wszelkie usługi wykonujemy zgodnie z oficjalnymi zaleceniami producenta.

Serwis SterExpert jest oficjalnym partnerem marki Mercedes, dzięki czemu posiadamy dostęp do pełnej bazy specyfikacji oraz bezpośrednią możliwość zamówienia oryginalnych części od producenta. Gwarantuje to idealne dopasowanie i wykończenie prac na najwyższym poziomie. Oferujemy m.in.:

  • Naprawy, poprawki i rekonstrukcje blacharskie oraz lakiernicze;
  • Renowacje, naprawy i rekonstrukcje tapicerki wewnątrz pojazdu;
  • Całościową konserwację nadwozia;
  • Naprawy mechaniczne klasycznych modeli.

Restaurowanie klasycznych Mercedesów

W naszym warsztacie kierujemy się potrzebami naszych klientów i nieustannie się doszkalamy. Pojazdy marki Mercedes to nasza wielka pasja, którą postanowiliśmy przekuć w pracę zawodową. Dzięki temu nasi Klienci otrzymują usługi prosto z serca, które są wykonane przez w pełni wykwalifikowany personel z dbałością o najmniejsze detale.

W historii naszej firmy pracowaliśmy nad różnymi klasycznymi modelami Mercedesa. W rezultacie pozwoliło nam to uzyskać bezcenne doświadczenie i umiejętności, które pozwalają nam przywrócić do pierwotnej sprawności i wyglądu każdy pojazd marki Mercedes-Benz. Przez lata pracy z tymi klasycznymi samochodami, wypracowaliśmy sobie odpowiedne zrozumienie tych wspaniałych modeli. Posiadamy niezbędną bazę wiedzy i umiejętności, które pozwalają nam zadbać o każdy szczegół.

Restauracja zabytkowych Mercedesów

Dostęp do oficjalnej bazy oryginalnych części producenta pozwala nam na bezpośredni dostęp do wszystkich niezbędnych komponentów, materiałów czy części, które wykorzystujemy przy renowacji zabytkowych Mercedesów. Nasza wiedza rozciąga się na wszystkie modele Mercedes-Benz w związku z czym jesteśmy w stanie zająć się każdym klasykiem.

Podczas restauracji zabytkowych Mercedesów dbamy o każdy szczegół i aspekt budowy. Nasza usługa nie polega wyłącznie na wizualnych poprawkach, ale również na dokładnym zbadaniu każdego elementu pojazdu. Przykręcimy każdą śrubkę i sprawdzimy każdy centymetr lakieru. Wiemy, że przy klasycznych Mercedesach szczegóły mają ogromną moc, dlatego podczas renowacji dbamy o każdy detal.

Serwis zabytkowych Mercedesów Łódź

Niewiele warsztatów samochodowych w Polsce zajmuje się renowacją klasycznych modeli Mercedesów. Usługa ta wymaga specjalistycznych umiejętności i odpowiednio wykwalifikowanego zespołu. Jednak sama wiedza to nie wszystko. Warsztat SternExpert w Łodzi posiada dostęp do oficjalnej bazy Mercedesa, która pozwala nam na weryfikowanie wszelkich specyfikacji i przeprowadzanie usług zgodnie z zaleceniami producenta. Posiadamy również bezpośredni dostęp do oryginalnych części co gwarantuje naszym klientom nie tylko atrakcyjne ceny, ale również szybszą realizację zlecenia.

W warsztacie SternExpert w Łodzi zajmujemy się profesjonalną i kompleksową renowacją, ale również naprawą i modyfikacjami samochodów Mercedes-Benz.

Góra